Florencia, Taliansko, Toskánsko, 30.4.2018, Raňajky
Florencia
LM
Termín:
30.4.2018 – 3.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / 3 noci
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59919449
670 € od 575 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


FlorenciaDoprava:
letecká

Program:

1. deň – odlet z Bratislavy. Prílet do Bologne, transfer do Florencie, kolísky talianskej renesancie. Transfer do hotela, ubytovanie. Prechádzka mestom - kostol S. Maria Novella s mramorovou fasádou, pokračovanie cez časť S. Lorenzo až k historickému centru Florencie a klenotu Toskánska - námestiu Duomo s baptistériom, chrámom Santa Maria del Fiore a Giottovou zvonicou. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, návšteva Palazza Vecchio, zvonku strohá stredoveká pevnosť je vo vnútri luxusnou rezidenciou zo 16. storočia a Galérie Uffizi – prvého novovekého múzea Európy založeného už v roku 1581, ktoré patrí medzi desať najobľúbenejších a najnavštevovanejších múzeí sveta s veľkolepými majstrovskými dielami talianskych a európskych umelcov. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, návšteva baziliky Santa Croce, presun cez most Ponte Vecchio na druhú stranu rieky Arno na námestie Piazza De´Pitti s palácom Pitti, ktorý bol v minulosti sídlom veľkovojvodov. Ku palácu patria nádherné záhrady Boboli – ukážka talianskej parkovej úpravy. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, dopoludnia návšteva múzea Galleria dell´Accademia s originálmi nielen od Michelangela, alebo možnosť nákupov. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko. Prílet do Bratislavy.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Boloňa - Bratislava - Boloňa, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 20 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 3 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK