Kroměříž a Flora Olomouc, Česká republika, 26.4.2018, Raňajky

Kroměříž a Flora Olomouc

Kroměříž a Flora Olomouc
Termín:
26.4.2018 – 29.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:autobus (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59919489
190 € 165,30 € Konečná cena

Popis
Rýchly popis:
Ubytovanie:  2 x v hoteli

Stravovanie:  2 x kontinentálne raňajky


Velké Losiny - Olomouc - Šternberk - Zbrašová aragonitová jaskyňa - Rožňov pod Radhoštěm - Štemberská Trúba - KroměřížDoprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, prvou zastávkou je štátny zámok Velké Losiny, rytierska sála, obrazáreň, osemboká 6 podlažná veža so zámockými hodinami. Návšteva termálneho parku Velké Losiny, kde sa počas 3 hodín budete môcť vyšantiť v 9 termálnych bazénoch a oddýchnuť si v rôznych saunách. Ubytovanie a nocľah.

2. deň – po raňajkách odchod do mestečka Olomouc a návšteva kvetinovej výstavy Flora Olomouc. Krátka prehliadka mesta Olomouc. Poslednou zastávkou dňa bude štátny hrad Šternberk, ktorý bol pôvodne stredovekým sídlom. Hrad je miestom konania historických, kultúrnych a spoločenských akcií pre všetky vekové kategórie. Ubytovanie a nocľah.

3. deň – raňajky, presun do Zbrašovskej aragonitovej jaskyne (odporúčame teplejšie športové oblečenie), ktorá leží v údolí rieky kúpeľného mestečka Teplice nad Bečvou. Ide o jedinečný jaskynný systém európskeho významu, unikát tvorí minerál aragonit, raftové stalagmity a povlaky pripomínajúce šišky. Neďaleko sa nachádza najhlbšie zatopená priepasť, ktorej suchá časť má hĺbku 69,5 m. Pokračovanie do valašského skanzenu Rožnov pod Radhoštěm, kde sú drevené domčeky, hospodárske budovy, salaše, stajne a veterný mlyn. Krátka zastávka v Štramberskej Trúbe - zrúcanina hradu. Ubytovanie a nocľah.

4. deň – raňajky, návšteva zámku Kroměříž a Květnej zahrady - arcibiskupský zámok a záhrady patria medzi popredné moravské pamiatky, zapísané v zozname UNESCO. Kvetná záhrada sa rozkladá na okraji centra mesta a delí sa na dve polovice, severnú a južnú časť. Centrálny priestor tvorí kupolovitá osemboká budova letohrádku Rotunda. Priestor Kvetnej záhrady dopĺňajú dve dominantné fontány – Levia a Tritónov. Pokračovanie v ceste na Slovensko, príchod domov vo večerných hodinách.V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/ os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 85 EUR/3 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 50 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 11 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 13 EUR.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK